Shows

ShowGoes 1, 15 april 2017 
KeurmeesterB. Beare
BOBAmisha Oelan Oede
BOSgeen
Duco of the Lovely Angelheartsjeugdklasse reuendiskwalificatie
Rebel at Heart van Tjedajeugdklasse teven1 U, resCAC
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowLeiden, 19 maart 2017 
KeurmeesterG. Jipping
BOBRebel at Heart van Tjeda
BOSLenny Kravitz Goes to Taiynan
Lenny Kravitz Goes to Taiynanjeugdklasse reuen1 U, CAC
Duco of the Lovely Angelheartsjeugdklasse reuen2 U, resCAC
King of Dreams van Tjedajeugdklasse reuen3 U
Jon Snow of the Blue Mysteryjeugdklasse reuendiskwalificatie
Rebel at Heart van Tjedajeugdklasse teven1 U, CAC
ShowGroningen, 4 maart 2017 
KeurmeesterY. Guy
BOBAmisha Oelan Oede
BOSLenny Kravitz Goes to Taiynan
Athos Hélan Shan de XiongPuppyklasse reuen1 VB
Lenny Kravitz Goes to Taiynanjeugdklasse reuen1 U, CAC
Ban-Tu vom Mühlenbergopen klasse reuen1 ZG
Stagebo's Count Downopen klasse reuenG
Nicole Kidman Goes to Kay Fengpuppyklasse tevenabsent
Ysbrantsje v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven1 U, resCAC
Zwaantje Zwart v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven2 U
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowEindhoven, 4 februari 2017 
KeurmeesterDhr. Th. Leenen (België)
BOBAmisha Oelan Oede
BOSTick Tock de los Perros de Bigo
King of Dreams van TjedaPuppyklasse reuen1 VB
Lenny Kravitz Goes to Taynanjeugdklasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Tick Tock de los Perros de Bigoopen klasse reuen1 U, CAC, CACIB
Jango v.d. Beerse Hajopen klasse reuen2 ZG
Nicole Kidman Goes to Kay Fengjongste puppyklasse tevenB
Zwaantje Zwart v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven1 ZG
Kasa v.d. Beerse Hajjeugdklasse tevenG
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowGorinchem, 17 december 2016 (kerstshow) 
KeurmeesterE. Sistermann
BOBHoniland Zippo
BOSHoniland Bright Smile
King of Dreams van Tjedapuppyklasse reuen1 VB
Lorky Sherdan Derny du lee dou des Thitounesjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Jango v.d. Beerse Hajopen klasse reuen1 ZG
Honiland Zippokampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Hary-Ming Snowstar-Knutveteranenklasse reuen1 U
Rebel at Heart van Tjedapuppyklasse teven1 VB
Ysbrantsje v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven2 ZG
Bemia Oelan Oedejeugdklasse teven1 U
Kasa v.d. Beerse Hajjeugdklasse tevenG
Fai-Yen's Beyoncetussenklasse tevenG
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Xaya vom Sittardsbergopen klasse teven2 U
Honiland Bright Smilekampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB
Peli's Chika to Flensborgkampioensklasse tevenabsent

ShowWinner, 11 december 2016 
KeurmeesterD. Mamontov
BOBKing of Egypt de los Perros de Bigo
BOSLiusu Bei-Bonchi
Lenny Kravitz Goes to Taiynanpuppyklasse reuen1 VB
Duco of the Lovely Angelheartspuppyklasse reuen2 VB
Estee Lauder Djalojeugdklasse reuenabsent
Lorky Sherdan Derny du Lee dou des Thitounesjeugdklasse reuen1 U
Black Inu v.d. Beerse Hajjeugdklasse reuen2 ZG
Simauta dess Messingopen klasse reuen1 U
Fang Ling v.d. Beerse Hajopen klasse reuen2 U
Figokampioensklasse reuen2 U, resCAC, resCACIB
King of Egypt de los Perros de Bigokampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB, Best groep 5, BIS
Rebel at heart van Tjedajongste puppyklasse teven2 VB
Nicole Kidman goes to Kay Fengjongste puppyklasse teven1 VB
Hsiung-Kou's Miss Malikapuppyklasse teven1 B
Bon Triumph Idealityjeugdklasse teven1 ZG
Bemia Oelan Oedejeugdklasse teven2 ZG
Purpl Sheides Vogue la Champopen klasse teven2 ZG
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Liusu Bei-Bonchikampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowHolland Cup, 9 december 2016 
KeurmeesterMw. J. Dekker (NL)
BOBKing of Egypt de los Perros de Bigo
BOSBon Triumph Ideality
Fai-Yen's Bon Jovireuen tussenklasse1 U
Simauta dess Messingopen klasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Figokampioensklasse reuen2 U
King of Egypt de los Perros de Bigokampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB, Best Groep 5
Hsiung Kou's Miss Malikapuppyklasse teven1 VB
Bon Triumph Idealityjeugdklasse teven1 U, CAC
Fai-Yen's Beyoncejeugdklasse teven4 ZG
Ysbrantsje v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven2 U
Bemia Oelan Oedejeugdklasse teven3 ZG
Purpl Sheides Vogue La Champopen klasse teven2 ZG
Wichertsje v.h. Bossche Frontopen klasse teven1 U, CACIB
Liusu Bei-Bonchikampioensklasse teven1 U
ShowHazerswoude, 6 november 2016 
KeurmeesterH. O'Donoghue
BOBAmisha Oelan Oede
BOSHoniland Zippo
Jon Snow of the blue Mysteryjongste puppyklasse reuen1 VB
Lorky Sherdan Derny du lee dou des Thitounesjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Fai-Yen's Bon Jovitussenklasse reuen1 U, resCACIB
Honiland Zippokampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Ysbrandtsje v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven1 ZG
Lady Black Pearl of Sherdan du lee dou des Thitounesjeugdklasse tevenn.t.b.
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Fearless Heart Raivanestaopen klasse teven2 U, resCAC, resCACIB
Wichertsje v.h. Bossche Frontopen klasse teven3 U
ShowHazerswoude, 5 november 2016 
KeurmeesterErna Upmeijer
BOBAmisha Oelan Oede
BOSFai-Yen's Bon Jovi
Duco of the Lovely Angelheartsjongste puppyklasse reuen1 VB
Lenny Kravitz Goes to Taiynanpuppyklasse reuen1 VB
Fai-Yen's Bon Jovitussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Rebel at Heart van Tjedajongste puppyklasse teven1 VB
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowKCM CCVH 16 oktober 2016 
KeurmeesterDhr. K. Horak (CZ)
BOBKing Of Egypt De Los perros de Bigo
BOSLiusu Bei Bonchi
Lenny Kravitz goes to TaynanJongste Puppyklasse (Mw. M. Odenkirchen)beste jongste puppy
Lord Aslan van TaiynanPuppyklasse (Mw. M. Odenkirchen)absent
White Soul de Los Perros de BigoPuppyklasse (Mw. M. Odenkirchen)beste puppy
Bidachows Gift from USA GeryJeugdklasse reuen1 U
Chi-Tao v.d. Ackerdijkse PolderTussenklasse reuen1 U
Ban Tu vom MühlenbergTussenklasse reuen2 ZG
Cookie v.d. Ackerdijkse PolderTussenklasse reuenabsent
Koperrood BrahmaOpen klasse reuenabsent
Simauta dess MessingOpen klasse reuen2 U
Notorius Blu Divine del Fiume GialloOpen klasse reuenabsent
Incipit OrrynoorOpen klasse reuen3 U
Al Patcino for Boh VargohOpen klasse reuen1 U
King Of Egypt De Los perros de BigoKampioensklasse reuen1 U, CAC, BOB, CW´16
Fai-Yen's AlcazarKampioensklasse reuen4 U
Honiland ZippoKampioensklasse reuen3 U
Mi-Pao's Canadian MountieKampioensklasse reuenU
Quentin de la yakkaKampioensklasse reuen2 U, resCAC
Hary-Ming Snowstar-KnutVeteranenklasse reuen1 U, beste veteraan
Janus Kwei-JangVeteranenklasse reuen2 U
Fai-Yen's BeyonceJeugdklasse teven3 U
Gaiane Ninjah van JuttersburchJeugdklasse teven2 U
Boh Vargoh OaschkaJeugdklasse tevenabsent
Q-Fee von ReichenbergJeugdklasse teven1 U
Boh Vargoh Nebia d'Argento Lilbe's childTussenklasse tevenabsent
Fai-Yen's AnastaciaOpen klasse teven3 ZG
Oliéna Sofia von ReichenbergOpen klasse teven2 U
Mona von ReichenbergOpen klasse teven1 U, resCAC
Fai-Yen dite Rose du Grand MonbrescantKampioensklasse teven2 U
Liusu Bei BonchiKampioensklasse teven1 U, CAC, BOS
Kwan Yin van JuttersburchVeteranenklasse tevenabsent
Ming Shu Kwei-JangVeteranenklasse teven1 U
ShowZwolle, 1 oktober 2016 
KeurmeesterMw. P. Aaltonen
BOBAmalao Oelan Oede
BOSBidachows Gift From USA Smooth Gery
Lenny Kravitz Goes To Taynanjongste puppy klasse reuen1 VB
Bidachows Gift From USA Smooth Geryjeugdklasse reuen1 U, CAC
Gaiane Ninjah van Juttersburchjeugdklasse teven1 U, resCAC
Amalao Oelan Oedetussenklasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowMaastricht, 25 september 2016 
KeurmeesterMw. L.K.M. Erhart
BOBFai-Yen's Bon Jovi
BOSAmisha Oelan Oede
Fai-Yen's Bon Jovitussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Joe-Jo Black Night Du Lee-Dou Des Thitounestussenklasse reuen2 U, resCAC, resCACIB
Heart Mind Fire Dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen1 ZG
Hary-Ming Snowstar-Knutveteranenklasse reuen1 U
Little Princess of Black Beauty du Lee-Dou Des ThitounesPuppyklasse teven1 VB
Lovely Dark Angel of Moonlight Du Leeo-Dou Des Thitounesjeugdklasse tevenG
Fai-Yen's Beyoncejeugdklasse teven1 ZG
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
ShowMaastricht, 24 september 2016 
KeurmeesterMw. P. Aaltonen
BOBHeart Mind Fire Dei Leoni Imperiali
BOSn.v.t.
Joe-Jo Black Night Du Lee-Dou Des Thitounestussenklasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Heart Mind Fire Dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Little Princess of Black Beauty du Lee-Dou Des ThitounesPuppyklasse teven1 VB
Lovely Dark Angel of Moonlight Du Leeo-Dou Des Thitounesjeugdklasse teven1 ZG
ShowKeesachtigen en Poolhondenshow, 18 september 2016 
KeurmeesterG.N. Pedersen
BOBFai-Yen's Bon Jovi
BOSAmalao Oelan Oede
Lenny Kravitz goes to Taynanjongste puppyklasse reuen1 VB, Beste Jongste Puppy in Show
Lorky Sherdan Derny Du Lee Lou Des Thitounesjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Jango v.d. Beerse Hajjeugdklasse reuen2 U
Bidachows Gift from USA Smooth Geryjeugdklasse reuen3 U
Fai-Yen's Bon Jovitussenklasse reuen1 U, CAC, Best in Show 4
Pico Bello van Tjedaopen klasse reuen2 U
Fang Ling v.d. Beerse Hajopen klasse reuen1 U
Stagebo's Count Downopen klasse reuen3 ZG
First Sherdan Derny de Lémpereur Gengis Kankampioensklasse reuen1 U
Kasa v.d. Beerse Hajpuppy klasse teven2 B
Ysbrantsje van het Bossche Frontpuppy klasse teven1 VB, Best Puppy in Show 2
Lady Black Pearl of Sherdan du Lee-Dou des Thitounesjeugdklasse teven3 ZG
Black Indy v.d. Beerse Hajjeugdklasse teven2 U
Gaiane Ninjah van Juttersburchjeugdklasse teven1 U
Amalao Oelan Oedetussenklasse teven1 U, CAC
Vita Texla Queenytussenklasse teven2 U
Wichertsje van het Bossche Frontopen klasse teven1 U, resCAC
ShowRotterdam, 4 september 2016 
KeurmeesterLuis Manuel Catalan (Portugal
BOBFearless Heart Raivanesta
BOSFai-Yen's Bon Jovi
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuen1 U, CAC, BOS
Fearless Heart Raivanestatussenklasse teven1 U, CAC, CACIB, BOB
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
ShowRotterdam, 3 september 2016 
KeurmeesterMaret Kärdi (Estland)
BOBBidachows Gift from USA Smooth Gery
BOSGaiane Ninjah van Juttersburch
Bidachows Gift from USA Smooth Geryjeugdklasse reuen1 U, CAC, BOB
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuenG
Bruno Banani Europa Glokemtussenklasse reuenG
Gaiane Ninjah van Juttersburchjeugdklasse teven1 U, CAC, BOS
Fearless Heart Raivanestatussenklasse tevenZG
Amisha Oelan Oedeopen klasse tevenZG

ShowMeierijshow, 19 juni 2016  
KeurmeesterGerard Jipping
BOBPiuk Chow Posesses Black Passion
BOSAmalao Oelan Oede
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuen1 U, resCAC
Honiland Zippoopen klasse reuendiskwalificatie
Piuk Chow Posesses Black Passionkampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB, 2e BIG5
Piuk Chow Sweet Magic of Phantasypuppyklasse tevenabsent
Fai-Yen's Beyoncejeugdklasse teven1 U
Amalao Oelan Oedetussenklasse teven1 U, CAC, CACIB
Fearless Heart Raivanestatussenklasse teven2 U
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U
Bao-Fang's Hong-Se Yue-Liangkampioensklasse teven1 U, resCAC, resCACIB

ShowOutdoor Uden, 18 juni 2016  
KeurmeesterP. Roosenboom
BOBPiuk Chow Posesses Black Passion
BOSBao-Fang's Hong-Se Yue-Liang
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuen1 U
Honiland Zippoopen klasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Piuk Chow Posesses Black Passionkampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BIG5
Hary-Ming Snowstar-Knutveteranenklasse reuen1 U
Piuk Chow Sweet Magic of Phantasypuppyklasse tevenabsent
Amalao Oelan Oedetussenklasse teven1 U
Fearless Heart Raivanestatussenklasse teven2 U
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Bao-Fang's Hong-Se Yue-Liangkampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowTilburg, 4 juni 2016  
KeurmeesterIneke Zwaartman-Pinster
BOBFai-Yen's Bon Jovi
BOSAmisha Oelan Oede
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuen1 U, CAC
Fang Ling van de Beerse Hajopen klasse reuen1 U, resCAC, CACIB
Amaloa Oelan Oedetussenklasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Fearless Heart Raivanestatussenklasse teven2 ZG
Amisha Oelan Oedeopen klasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowUtrecht, 10 april 2016  
KeurmeesterNorman Deschuymere
BOBXylia vh Bossche Front
BOSHary-Ming Snowstar-Knut
Eastern Magic Napoleon VelvetJongste puppyklasse reuen1 VB
King Velvet Mishki ToptishkiPuppyklasse reuen1VB
Fai-Yen's Bon JoviJeugdklasse reuen1 U, resCAC
Honiland ZippoOpen klasse reuen1 ZG
Uwe Ultimo vh Bossche FrontOpen klasse reuen2 ZG
Hary-Ming Snowstar-KnutVeteranenklasse reuen1 U, CAC
Grace Velvet Mishki ToptishkiPuppyklasse teven1 VB
Velvet ChanelJeugdklasse tevenNtb
You of No One van TjedaJeugdklasse teven4 U
Xylia vh Bossche FrontJeugdklasse teven1 U, CAC
Fai-Yen's BeyonceJeugdklasse teven2 U
Amalao Oelan OedeJeugdklasse teven3 U
Fearless Heart RaivanestaTussenklasse teven2 U, resCACIB
Amisha Oelan OedeTussenklasse teven1 U, resCAC, CACIB

ShowLeiden, 19 maart 2016 
KeurmeesterDhr. E. Verschoor
BOBFai-Yen's Bon Jovi
BOSAmisha Oelan Oede
Fai-Yen's Bon Jovijeugdklasse reuen1 U, CAC
Fai-Yen's Bonojeugdklasse reuen2 U, resCAC
Ban Tu vom Mühlenbergjeugdklasse reuen3 U
Hary-Ming Snowstar-Knutveteranenklasse reuen1 U
Amalao Oelan Oedejeugdklasse teven2 U
Fai-Yen's Beyoncejeugdklasse teven1 U, resCAC
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse teven3 U
Amisha Oelan Oedetussenklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowGroningen, 6 maart 2016 
KeurmeesterMw. B. Gothen (DK)
BOBAmisha Oelan Oede
BOSBan Tu vom Mühlenberg
Fai-Yen's Bon Jovipuppyklasse reuen1 VB
Ban Tu vom Mühlenbergjeugdklasse reuen1 U, CAC
Stagebo's Count Downopen klasse reuen1 ZG
Viking v.h. Bossche Frontopen klasse reuengediskwalificeerd
Mo-Jo van Juttersburchveteranen klasse reuen1 U, resCAC
Xylia v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven1 U, resCAC
Amisha Oelan Oedetussenklasse teven1 U, CAC, CACIB
Chowfamily Crimsonopen klasse teven1 ZG

ShowEindhoven, 7 februari 2015 
KeurmeesterMw. F. Lochs-Romans
BOBAmisha Oelan Oede
BOSFlameborough Sanval Bambino
Fai-Yen's Bon Jovipuppyklasse reuen1 VB, Best Pup in Show
Simauta Dess Messingjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Flameborough Sanval Bambinoopen klasse reuen1 U, CAC, CACIB
catnr 2060puppyklasse teven1 VB
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, CAC
Xylia v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven2 U, resCAC
Koperrood Charmingopen klasse teven1 ZG

ShowKerstshow, 18 december 2015  
KeurmeesterE. Manders (NL)
BOBFlameborough Sanval Bedouina
BOSParamount Buddy
Black Ippo v.d. Beerse Hajjongste puppyklasse reuen1 VB
Fang Ling v.d. Beerse Hajjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Paramount Buddykampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Khankampioensklasse reuen2 U, resCACIB
Amalao Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, resCAC
You or no one van Tjedajeugdklasse teven2 U
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse tevenabsent
Koperrood Charmingopen klasse teven1 U, resCACIB
Flameborough Sanval Bedouinakampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowAmsterdam, 12 december 2015  
KeurmeesterG. Pedersen (NL)
BOBChen Jing Zung Tzung Le
BOSLiusu Bei-Bonchi
Fai-Yen's Bonjovijongste puppyklasse reuen1 VB
Simauta dess Messingjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Bon Triumph Diamond Rockopen klasse reuenniet te beoordelen
Fai-Yen's Alcazarkampioensklasse reuen2 U
Heart Mind Fire dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen1 U, CACIB
Rossy Egonveteranenklasse reuen2 ZG
Chen Jing Zung Tzung Leveteranenklasse reuen1 U, CAC
Orinell's Never Say Neverjeugdklasse teven2 U
Juan-Dai de Pere Glassjeugdklasse tevenabsent
Chowfamily Crimsonjeugdklasse tevenZG
You or no one van Tjedajeugdklasse teven4 ZG
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, resCAC
Xylia v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven3 U
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse tevenabsent
Grazioso's One Wilma Zu'Tzungletussenklasse tevenabsent
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U
Liusu Bei-Bonchikampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB
Flameborough Sanval Bedouinakampioensklasse teven2 U, resCACIB

ShowAmsterdam, 11 december 2015  
KeurmeesterJan Coppens (NL)
BOBParamount Buddy
BOSAmisha Oelan Oede
Fai-Yen's Bonjovijongste puppyklasse reuen1 VB, best jongste puppy
Simauta dess Messingjeugdklasse reuen1 U, resCAC
Fang Ling v.d. Beerse Hajjeugdklasse reuen2 U
Honiland be happyopen klasse reuen1 U, resCACIB
Bon Triumph Diamond Rockopen klasse reuenabsent
Paramount Buddykampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Heart Mind Fire dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen2 ZG
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, CAC
Orinell's Never Say Neverjeugdklasse teven2 U, resCAC
You or no one van Tjedajeugdklasse teven3 U
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse teven4 U
Juan-Dai de Pere Glassjeugdklasse tevenZG
Grazioso's One Wilma Zu'Tzungletussenklasse tevenabsent
Liusu Bei Bonchikampioensklasse teven1 U, CACIB

ShowHazerswoude, 8 november 2015  
KeurmeesterDhr. V Veiga (PT)
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSFai-Yen's Anastacia
Fai-Yen's Bonjovijongste puppyklasse reuen1 VB
Ban Tu vom Mühlenbergjeugdklasse reuen1 U
Prince Charming van Tjedajeugdklasse reuen3 ZG
Chi-Tao v.d. Ackerdijkse Polderjeugdklasse reuen2 U
Fai-Yen's Alcazaropen klasse reuen1 U, CAC, CACIB
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen2 U, resCAC
Amalao Oelan OedeJeugdklasse teven1 U, resCAC
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse teven2 U
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Koperrood Charmingopen klasse teven2 U, resCACIB

ShowHazerswoude, 7 november 2015  
KeurmeesterDhr. Jan Meijerink (NL)
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSXylia van het Bossche Front
Fai-Yen's Bonjovijongste puppyklasse reuen1 VB
Bruno Banani Europa Glokemjeugdklasse reuen1 ZG
Prince Charming van Tjedajeugdklasse reuendisk.
Honiland Zippoopen klasse reuen2 U resCAC, resCACIB
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen3 U
Fai-Yen's Alcazaropen klasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB
Bourbon Supreme of the Royal Clubveteranenklasse reuen1 ZG
Fai-Yen's BeyonceJongste puppyklasse teven1 VB, beste jongste puppy
Amalao Oelan OedeJeugdklasse teven2 ZG
Xylia van het Bossche FrontJeugdklasse teven1 U, CAC
You or No One van Tjedajeugdklasse teven4 ZG
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse teven3 ZG
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U, resCAC, CACIB
Honiland Bright Smilekampioensklasse tevenabsent

KCM CCVH 2015
Keurmeester: Jutta Mayer (D)
11-10-2015 
BOB / CW'15Fai-Yen's Alcazar
BOSEbby Black Beauty von der Wieseck-Aue
Black Orpheus of the Royal ClubJongste puppyklasse reuen1 WB
Ulayan Zuny Ekhen van JuttersburchJongste puppyklasse reuenVB
Fai-Yen's Bon JoviJongste puppyklasse reuen1 VB, beste j.puppy
Fai-Yen's Bob MarleyJongste puppyklasse reuen3 VB
Fai-Yen's BonoJongste puppyklasse reuen2 VB
Bidachows Gift from USA Smooth GeryJongste puppyklasse reuen4 VB
BMW DjaloPuppyklasse reuenVB, beste puppy
Chi-Tao v.d. Ackerdijkse PolderJeugdklasse reuenZG
arsalan oelan oedeJeugdklasse reuenabsent
Bruno Banani Europa GlokemJeugdklasse reuenZG
Ban Tu vom MühlenbergJeugdklasse reuen1 U
Fai-Yen's AlcazarOpen klasse reuen1 U, CAC, CW'15
Fai Yen`s AfrojackOpen klasse reuendiskwalificatie
Flameborough Sanval BandidoOpen klasse reuen2 U
Anton v.d. Ackerdijkse PolderOpen klasse reuen3 ZG
Koperrood BrahmaOpen klasse reuenabsent
Quentin de la YakkaKampioensklasse reuen1 U, resCAC
Mi-Pao's Canadian MountieKampioensklasse reuen2 U
Hary-Ming Snowstar-KnutKampioensklasse reuen3 U
Bourbon Supreme of the Royal ClubVeteranenklasse reuen1 U, Beste Veteraan
Gaiane Ninjah van JuttersburchJongste puppyklasse teven1 VB
Fai-Yen's Belle PeresJongste puppyklasse teven3 VB
Fai-Yen's Bette MidlerJongste puppyklasse tevenNTB
Fai-Yen's BeyonceJongste puppyklasse teven2 VB
AilinPuppyklasse tevenB
Ebby Black Beauty von der Wieseck-AueJeugdklasse teven1 U, CAC
Isaye Black Pearl van TaiynanJeugdklasse tevenZG
Amalao Oelan OedeJeugdklasse teven4 ZG
Amisha Oelan OedeJeugdklasse tevenZG
Nebia d'Argento Lilbe'S childJeugdklasse tevenZG
Chowfamily CrimsonJeugdklasse teven3 U
Oliéna Sofia von ReichenbergJeugdklasse teven2 U
Fai-Yen's AnastaciaOpen klasse teven2 U
Mei Li Xiu van JuttersburchOpen klasse teven1 U, resCAC
Flameborough Sanval BedouinaKampioensklasse teven1 U
Fai-Yen dite Rose du Grand MonbrescantKampioensklasse teven2 U
Ming Shu Kwei jangVeteranenklasse tevenabsent
Vita-Texla Bleu SierraVeteranenklasse teven1 U

ShowZwolle, 4 oktober 2015  
KeurmeesterMw. E.J. Weijenborg-Weggemans
BOBAmisha Oelan Oede
BOSPrince Charming van Tjeda
Prince Charming van Tjedajeugdklasse reuen1 U, CAC
Bruno Banani Europa Glokemjeugdklasse reuen2 ZG
Viking v.h. Bossche Fronttussenklasse reuen1 ZG
Honiland Zippoopen klasse reuen1 U, resCAC, CACIB
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontopen klasse reuen2 u, resCACIB
Aybo Fjurdy vom Beketalopen klasse reuen3 U
You or No One van Tjedajeugdklasse teven2 U
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, CAC
Wichertsje v.h. Bossche Fronttussenklasse teven1 ZG
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven2 U
Koperrood Charmingopen klasse teven1 U, resCAC, CACIB
Honiland Bright Smilekampioensklasse teven1 ZG

ShowZwolle, 3 oktober 2015  
KeurmeesterMw. T. Ahlman-Stockmari
BOBAmisha Oelan Oede
BOSBruno Banani Europa Glokem
Bruno Banani Europa Glokemjeugdklasse reuen1 U, CAC
Viking v.h. Bossche Fronttussenklasse reuenNiet te beoordelen
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven1 U, CAC, BIG-2
Xylia v.h. Bossche Frontjeugdklasse teven2 U
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U, resCAC, CACIB

ShowMaastricht, 27 september 2015  
Keurmeestermw. Chie Ejima (Japan)
BOBHeart Mind Fire dei Leoni Imperiali
BOSJuan-Dai de Pere Glass
Nem Boh-Vargohtussenklasse reuen1 U
Fai-Yen's Alcazaropen klasse reuen1 U
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kankampioensklasse reuen2 U, resCAC, resCACIB
Heart Mind Fire dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Borgo de los Perros de Bigokampioensklasse reuen3 U
Chen Jing Zung Tzung Leveteranenklasse reuen1 U
Juan-Dai de Pere Glassjeugdklasse teven1 U, CAC
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven2 U, resCAC
Eivissa de Los Perros de Bigotussenklasse teven1 U, CACIB
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U, resCACIB

ShowMaastricht, 26 september 2015  
Keurmeestermw. Vija Klucniece
BOBHeart Mind Fire dei Leoni Imperiali
BOSFai-Yen's Anastacia
Prince Charming van Tjedajeugdklasse reuen1 U
Nem Boh-Vargohtussenklasse reuen1 ZG
Fai-Yen's Alcazaropen klasse reuen1 U
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kankampioensklasse reuen2 U, resCACIB
Heart Mind Fire dei Leoni Imperialikampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Chen Jing Zung Tzung Leveteranenklasse reuen1U, resCAC
Amisha Oelan Oedejeugdklasse teven3 ZG
Juan-Dai de Pere Glassjeugdklasse teven1 U, JBIS-3
You or No One van Tjedajeugdklasse teven2U
Eivissa de Los Perros de Bigotussenklasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Fai-Yen's Anastaciaopen klasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowRotterdam, 26 juli 2016 
KeurmeesterDhr. O. Staunskjaer (DK)
BOBBrilliance Love Lace Mon Sher
BOSXiao-Xing Oelan Oede
Viking v.h. Bossche Fronttussenklasse reuenNTB
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kanopen klasse reuenabsent
Bai Ling Pei's Apollo The Moonwalkeropen klasse reuenabsent
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuenZG 1
Brilliance Love Lace Mon Sherkampioensklasse reuenU 1, CAC, CACIB
Amalao Oelan Oedepuppyklasse tevenVB 1
Mi-Pao's Cream Gloryjeugdklasse tevenZG 1
Li Shi Liang von Mien-Shanjeugdklasse tevenabsent
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse tevenabsent
Chelsi Mishki Toptishkiopen klasse tevenabsent
Xiao-Xing Oelan Oedekampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowRotterdam, 25 juli 2016 
KeurmeesterMw. J. Lawless (IE)
BOBQuentin de la Yakka
BOSXiao-Xing Oelan Oede
Viking v.h. Bossche Fronttussenklasse reuen1 U
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Bai Ling Pei's Apollo The Moonwalkeropen klasse reuenabsent
Quentin de la Yakkakampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Brilliance Love Lace Mon Sherkampioensklasse reuen2 U
Amalao Oelan Oedepuppyklasse teven1 VB, beste pup, best pup in show
Mi-Pao's Cream Gloryjeugdklasse teven1 U, resCAC
Li Shi Liang von Mien-Shanjeugdklasse tevenabsent
Fearless Heart Raivanestajeugdklasse tevenabsent
Chelsi Mishki Toptishkiopen klasse tevenabsent
Xiao-Xing Oelan Oedekampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowOss, 5 juni 2015 
KeurmeesterMw. A. Gielisse
BOBXquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales
BOSHoniland Zippo
Bruno Banani Europa Glokempuppyklasse reuenVB
Prince Charming van Tjedapuppyklasse reuenVB
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen2 U
Honiland Zippotussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontopen klasse reuen2 U
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Borgo de Los Perros de Bigokampioensklasse reuen1 U
Isaye Black Pearl van Taiynanbabyklasse teven1 VB
Amalao Oelan Oedepuppyklasse teven1 VB, 2e best puppy van de show
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Koperrood Charmingopen klasse teven1 U
Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperialeskampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB
Honiland Bright Smilekampioensklasse tevenabsent
ShowArnhem, 23 mei 2015 
Keurmeestermw. G. Schaufeli
BOBFlameborough Sanval Bedouina
BOSFirst Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kan
Joy in Blue of Sherdan Du Lee Dou Des Thitounesbabyklasse reuen1 VB
Prince Charming van Tjedapuppyklasse reuen1 B
Honiland Zippotussenklasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen2 U
Al Patcino For Boh Varghoopen klasse reuen2 U
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontopen klasse reuen1 U
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kankampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Xylia v.h. Bossche Frontbabyklasse teven1 VB
You of No One van Tjedapuppyklasse teven1 VB
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven1 ZG
Quinta Alba v.h. Bossche Frontopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Honiland Bright Smilekampioensklasse teven2 U
Flameborough Sanval Bedouinakampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB, 3e van rasgroep 5

ShowGoes, 5 april 2015 
KeurmeesterH. Stockmari
BOBGrazioso's One Wilma Zu'tzungle
BOSFlameborough Sanval Bandido
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen1 U, CAC, CACIB
Janus Kwei-Jangkampioensklasse reuen1 U, res CAC, res CACIB
Grazioso's One Wilma Zu'tzunglejeugdklasse teven1 U, CAC
Wichertsje v.h. Bossche Fronttussenklasse teven2 U
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven1 U, res CAC, CACIB
Flameborough Sanval Bedouinaopen klasse teven1 U
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzunglekampioensklasse teven1 U, resCACIB

ShowGoes, 4 april 2015 
KeurmeesterMw. P.C. Zwaartman-Pinster
BOBFlameborough Sanval Bedouina
BOSFai-Yen's Alcazar
Prince Charming van Tjedababyklasse reuen1 VB
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Al Pacino for Boh Varghoopen klasse reuen3 U
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontopen klasse reuen2 U
Janus Kwei-Jangkampioensklasse reuen1 U
Boh Vargoh Niebbla D'Argento Lilbe's Childbaby klasse tevengediskwalificeerd
You or No Onebaby klasse teven1 VB
Grazioso's One Wilma Zu'tzunglejeugdklasse teven1 U, resCAC
Wichertsje v.h. Bossche Fronttussenklasse teven1 ZG
Red Savanah Da Quinta Da Tapadinhatussenklasse tevenabsent
Smoothie's Imprudence of Gold Absolutely Lovelytussenklasse tevenG
Flameborough Sanval Bedouinaopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzunglekampioensklasse teven1 U, resCACIB

ShowGroningen, 28 februari 2015 
KeurmeesterA. Whitmarsh
BOBFlameborough Sanval Bandido
BOSFlameborough Sanval Bedouina
Bon Triumph Diamond Rockjeugdklasse reuen1 U, res CAC
Stagebo's Count Downtussenklasse reuen3 ZG
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen1 ZG
Honiland Zippotussenklasse reuen2 ZG
Flameborough Sanval Bandidoopen klasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB
Grazioso's One Wilma Zu'tzunglejeugdklasse teven1 U
Wichertsje v.h. Bossche Fronttussenklasse teven3 ZG
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven2 ZG
Orinell's Live Your Dreamtussenklasse teven1 U, res CAC, res CACIB
Flameborough Sanval Bedouinaopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzunglekampioensklasse teven1 U

ShowEindhoven, 7 februari 2015 
KeurmeesterR. Wagner (LU)
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSXquisite Black Jeans de las Colinas Imperiales
Honiland Zippojeugdklasse reuen1U
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Khankampioensklasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Little Miss Sunshine van Tjedajeugdklasse teven1 u, resCAC
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven1 ZG
Xquisite Black Jeans de las Colinas Imperialeskampioen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Topaz von Sittardsbergveteranenklasse teven1 U

ShowCuijk, 21 december 2014
KeurmeesterMw. E. Upmeijer
BOBFlameborough Sanval Bedouina
BOSBagatus Brannik from Realnature
Honiland Zippojeugdklasse reuen1 U, resCAC
Bagatur Brannik from Realnaturekampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB
Flameborough Sanval Bedouinatussenklasse teven1 U, CAC, CACIB
Fai-Yen's Anastaciatussenklasse teven2 U, resCAC, resCACIB
Topaz von Sittardsbergveteranenklasse teven1 U
ShowAmsterdam Winner, 13 december 2014
KeurmeesterDhr. J.H. de Mello (PO)
BOBMoima Gengis Khan
BOSOrinell's Live Your Dream
Bon Triumph Diamond Rockjeugdklasse reuen1 U, JW'14
Hugh Grant Lietuvos Liutasjeugdklasse reuen2 U
Moima Gengis Khanopen klasse reuen1 U, CAC, CACIB, W'14, BIG-3
Paramount Buddyopen klasse reuen2 U
OK Go Lietuvos Liutaskampioensklasse reuen1 U, resCAC, resCACIB
Brilliance Lovelace Mon Sherkampioensklasse reuen2 U
Miketilla Monte Carlokampioensklasse reuen3 ZG
Bagatus Brannik from Realnaturekampioensklasse reuenabsent
Mi-Pao's Cream Gloryjeugdklasse teven1 U, JW'14
Chelsi Mishki Toptishkijeugdklasse teven2 ZG
Little Miss Sunshine van Tjedajeugdklasse teven3 ZG
Pavlinka Mishki Toptishkijeugdklasse tevenabsent
Orinell's Live Your Dreamtussenklasse teven1 U, CAC, CACIB, W'14
Flameborough Sanval Bedouinatussenklasse teven2 U, resCAC, resCACIB
Liusu Bei-Bonchiopen klasse teven1 U
Xquisite Black Jeans de las Colinas Imperialesopen klasse teven2 U
Quinta Alba v.h. Bossche Frontopen klasse teven3 U
ShowAmsterdam Holland Cup, 12 december 2014 
KeurmeesterDhr. C. Quiones (CO)
BOBBrilliance Lovelace Mon Sher
BOSLiusu Bei-Bonchi
Hugh Grant Lietuvos Liutasjeugdklasse reuen1 U
Paramount Buddyopen klasse reuen1U, resCAC, resCACIB
Brilliance Lovelace Mon Sherkampioensklasse reuen1U, CAC, CACIB
OK Go Lietuvos Liutaskampioensklasse reuen2 U
Miketilla Monte Carlokampioensklasse reuen3 U
Mi-Pao's Cream Gloryjeugdklasse teven1 U
Smoothie's Imprudence of Gold Absolutly Lovelyjeugdklasse tevenabsent
Liusu Bei-Bonchiopen klasse teven1 U, CAC, CACIB
Xquisite Black Jeans de las Colinas Imperialesopen klasse teven2 U, resCAC, resCACIB

ShowRijswijk, 2 november 2014 
Keurmeesterdhr. G. Pedersen
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSFai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen1 U, CAC, CABIB, BOB
Bagatur Brannik from Realnaturekampioensklasse reuen1 U, resCAC, res CACIB
Little Miss Sunshine van Tjedajeugdklasse teven2 ZG
Fai-Yen's Anastaciajeugdklasse teven1 U, resCAC
Quinta Alba v.h. Bossche Frontopen klasse teven2 U, res CACIB
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescantopen klasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowRijswijk, 1 november 2014 
Keurmeesterdhr. G. Jipping
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSFai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant
Fai-Yen's Atillajeugdklasse reuenabsent
Fai-Yen's Alcazartussenklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB
Paramount Buddyopen klasse reuenG
Wei-Sheng Oelan Oedeopen klasse reuenabsent
Fai-Yen's Anastaciajeugdklasse teven1 ZG
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescantopen klasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowKCM CCVH, 12 oktober 2014 
Keurmeestermw. S. Jakeman (GB)
BOBPei Fang Eyecatcher
BOSBon Triumph Diamond Rock
Fai-Yen's AtillaJeugdklasse reuenZG
Fai-Yen's Axl-jrJeugdklasse reuengediskwalificeerd
Honiland ZippoJeugdklasse reuen2 U
Bon Triumph Diamond RockJeugdklasse reuen1 U, CAC, BOS
Fai-Yen's AfrojackJeugdklasse reuen4 U
Hei-Lion van TaiynanJeugdklasse reuen3 U
Mei-Lings Brave StarJeugdklasse reuenZG
Bommel Beer v.d. Ackerdijkse PolderJeugdklasse reuenZG
Fai-Yen's AlcazarTussenklasse reuen1 U
Koperrood BrahmaOpen klasse reuenabsent
Anton v.d. Ackerdijkse PolderOpen klasse reuen2 U
Incipit OrrynoorOpen klasse reuen3 U
Flameborough Sanval BandidoOpen klasse reuen1 U
Wei-Sheng Oelan OedeOpen klasse reuen4 U
Heart Mind Fire Dei Leoni ImperialiKampioensklasse reuen1 U, res CAC
Hary-Ming Snowstar-KnutKampioensklasse reuen5 U
Brilliance Lovelace Mon SherKampioensklasse reuen6 U
Rossy EgonKampioensklasse reuen4 U
Mi-Pao's Canadian MountieKampioensklasse reuen3 U
Borgo De Los Perros de BigoKampioensklasse reuen2 U
Mi-Pao's Cream GloryPuppyklasse teven1 VB, beste pup
Boh Vargoh Neenah Lilbe's ChildPuppyklasse teven2 VB
Bonny Beer v.d. Ackerdijkse PolderJeugdklasse teven3 ZG
Orinell´s Live Your DreamJeugdklasse teven1 U
Shaila's Dream RoseyJeugdklasse teven2 U
Fai-Yen's AnastaciaTussenklasse teven2 ZG
Stagebo's Cracklin RoseTussenklasse tevenabsent
Flameborough Sanval BedouinaTussenklasse teven1 U
Mei Li Xiu van JuttersburchOpen klasse teven3 U
AmberOpen klasse tevenG
Starbucks Yukon van JuttersburchOpen klasse tevenZG
Liusu Bei BeautiOpen klasse teven4 ZG
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de lasOpen klasse teven1 U, resCAC
Shaila's Dream BrandyOpen klasse teven2 U
Fai-Yen dite Rose du Grand MonbrescantOpen klasse tevenZG
Honiland Bright SmileKampioensklasse tevenabsent
Pei Fang EyecatcherKampioensklasse teven1 U, CAC, BOB, CW'14

ShowZwolle, 5 oktober 2014 
Keurmeesterdhr. E.B.N. Verschoor
BOBGrazioso's Noble Faxe Zu'tzungle
BOSGrazioso's Nice Pepsi Zu'tzungle
Brilliance Lovelace Mon Sherkampioensklasse reuenZG 3
Grazioso's Noble Faxe Zu'tzunglekampioensklasse reuenU1, CAC, CACIB, BOB
Mi-Pao's Canadian Mountiekampioensklasse reuenZG 2
Grazioso's One Wilma Zu'tzunglejongste puppyklasse tevenVB 1
Liusu Bei-Bonchiopen klasse tevenZG 1
Quinta Alba v.h. Bossche Frontopen klasse tevenG 2
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzunglekampioensklasse tevenU1, CAC, CACIB

ShowZwolle, 4 oktober 2014 
KeurmeesterB. Beare
BOBBrilliance Lovelace Mon Sher
BOSGrazioso's Nice Pepsi Zu'tzungle
Mei-Lings Brave Starjeugdklasse reuen1 U
Mi-Pao's Canadian Mountiekampioensklasse reuen2 U, resCAC, resCACIB
Brilliance Lovelace Mon Sherkampioensklasse reuen1 U, CAC, CACIB, BOB
Grazioso's Noble Faxe Zu'tzunglekampioensklasse reuen3 U
Grazioso's One Wilma Zu'tzunglejongste puppyklasse teven1 VB
Little Miss Sunshine van Tjedajeugdklasse teven1 ZG
Liusu Bei-Bonchiopen klasse teven1 U, resCAC, resCACIB
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzunglekampioensklasse teven1 U, CAC, CACIB

ShowMaastricht, 28 september 2014 
KeurmeesterC. Beattie
BOBFai-Yen's Alcazar
BOSXquisite Black Jeans de las Colinas Imperiales
Fai-Yen's AlcazarReuen jeugdklasse1 U, CAC, BOB
Bagatur Brannik from RealnatureReuen kampioensklasse2 U
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis KhanReuen kampioensklasse1 U, resCAC, CACIB
Fai-Yen's AnastaciaTeven jeugdklasse1 U, resCAC
Xquisite Black Jeans de las Colinas ImperialesTeven open klasse1U, CAC, CACIB

ShowMaastricht, 27 september 2014 
KeurmeesterR. Kazlauskaite (LT)
BOBXquisite Black Jeans de las Colinas Imperiales
BOSFirst Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Khan
Fai-Yen's Alcazarreuen jeugdklasse1 U
Eole Jengis Khan Black de la Baalucheriereuen open klasse1 U, resCAC, resCACIB
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Khanreuen kampioensklasse1 U, CAC, CACIB
Mi-Pao's Canadian Mountiereuen kampioensklasse2 U
Grazioso's Noble Faxe Zu'tzunglereuen kampioensklasse3 U
Bagatur Brannik from Realnaturereuen kampioensklasse4 U
Grazioso's One Wilma Zu'Tzungleteven babyklasse1 VB, 2e best baby in show
Boh-Vargoh's Nannan Bailateven puppyklasse1 VB
Little Miss Sunshine van Tjedateven jeugdklasse1 U
Fai-Yen's Anastaciateven jeugdklasse2 U
Xquisite Black Jeans de las Colinas Imperialesteven open klasse1 U, CAC, CACIB, BOB
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzungleteven kampioensklasse1 U, resCAC, resCACIB

ShowK&P-show (Zutphen), 14 september 2014 
Keurmeesterdhr. Erwin Manders
BOBParamount Buddy
BOSXiao-Xing Oelan-Oede
Honiland Zipporeuen jeugdklasse1U
Flameborough Sanval Bandidoreuen tussenklasse1U
Paramount Buddyreuen open klasse1U, CAC, BOB, BIG4
Rossy Egonreuen kampioensklasse1U,resCAC
Mi-Pao's Canadian Mountiereuen kampioensklasse2U
Quinta Alba van het Bossche Frontteven open klasse1U,resCAC
Mei Li Xiu van Juttersburchteven open klasse3U
Honiland Bright Smileteven open klasse2U
Xiao-Xing Oelan-Oedeteven kampioensklasse1U, CAC, beste teef

ShowRotterdam, 6 september 2014 
Keurmeesterdhr. Leif Ragnar Hjorth (Noorwegen)
BOBXquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Las
BOSFearless Heart Exclusive
Fai-Yen's Alcazarreuen jeugdklasseU 1, BJWNL'14, beste jeugdhond
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreuen tussenklasseU 1
Brilliance Lovelace Mon Sherreuen open klasseU 1, resCAC, resCACIB
Janus Kwei-Jangreuen open klasseabsent
First Sherdan Derny de l'Empereur Gengis Kanreuen kampioensklasseU 2
Fearless Heart Exclusivereuen kampioensklasseU 1, CAC, CACIB, BWNL'14, beste reu
Mi-Pao's Canadian Mountiereuen kampioensklasseU 3
Chelsi Mishiki Toptishkiteven puppyklasseVB 2
Mi-Pao's Cream Gloryteven puppyklasseVB 1, beste pup
Pavlinka Mishki Toptishkiteven jeugdklasseZG
Fai-Yen's Anastaciateven jeugdklasseU 1, BJWNL'14
Little Miss Sunshine v. Tjedateven jeugdklasseU 2
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Lasteven open klasseU 1, CAC, CACIB, BWNL'14, beste teef, BOB, 3e in rasgroep
Koperrood Charmingteven open klasseabsent
Fearless Heart Kvintateven kampioensklasseU 1

ShowUden, 21 juni 2014 
Keurmeestermw. R. Lochs-Romans (NL)
BOBXquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Las
BOSBagatur Brannik from Realnature
Fai-Yen's Alcazarreuen jeugdklasse1 U
Fai-Yen's Attilareuen jeugdklasse2 ZG
Flameborough Sanval Bandidoreuen tussenklasse1 U
Borgo de los Perros de Bigoreuen open klasse2 U, resCAC, resCACIB
Wai-Sheng Oelan Oedereuen open klasse4 ZG
Orso v.h. Bossche Frontreuen open klasse3 ZG
Bagatur Brannik from Realnaturereuen open klasse1 U, CAC, CACIB
Chelsi Mishki Toptishkiteven babyklasse1 VB
Pavlinka Mishki Toptishkiteven puppy klasseabsent
Plexat Dushiteven jeugdklasse1 ZG
Fai-Yen's Anastaciateven jeugdklasse2 ZG
Fai-yen dite Rose du Grand Monbrescantteven open klasse3 U
Koperrood CharMingteven open klasse4 U
Teuntje Tjallina v.h. Bossche Frontteven open klasse2 U, resCAC, resCACIB
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Lasteven open klasse1 U, CAC

ShowArnhem, 7 juni 2014 
Keurmeestermw. Jadranka Smojev-Selimovic (HR)
BOBBrillance Lovelace Mon Sher
BOSLiusu Bei-Bonchi
Fai-Yen's Alcazarreuen jeugdklasse1 U
Justin for Liu-su Style of Maryreuen jeugdklasse2 ZG
Maruso's Twinkle Blue Starreuen tussenklasse1 U
Brillance Lovelace Mon Sherreuen open klasse1 U, CAC, CACIB, BOB
Miketilla Monte Carloreuen kampioensklasse2 U
Mi-Pao's Canadian Mountiereuen kampioensklasse1 U, resCAC, resCACIB
Bonny Beer v.d. Ackerdijkse Polderteven puppyklasseabsent
Little Miss Sunshine van Tjedateven puppyklasseabsent
Fai-Yen's Anastaciateven jeugdklasse1 U
Liusu Bei-Bonchiteven tussenklasse1 U, CAC, CACIB, BOS
Koperrood CharMingteven open klasseabsent
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Lasteven open klasse1 U, resCAC, resCACIB

ShowTilburg, 24 mei 2014 
Keurmeesterdhr. J.H. Eberhardt (Duitsland)
BOBXquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Las
BOSUwe Ultimo v.h. Bossche Front
Fai-Yen's Alcazarreuen jeugdklasseG
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreuen tussenklasse1 U, CAC, CACIB
Pavlinka Mishki Toptishkiteven babyklasseWB
Chelsi Mishki Toptishkiteven babyklasseVB
Flameborough Sanval Bedouinateven jeugdklasseU1, resCAC
Fai-Yen's Anastaciateven jeugdklasseU2
Teuntje Tjallina v.h. Bossche Frontteven open klasseAbsent
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Lasteven open klasseU1, CAC, CACIB, BIG3

ShowGoes, 20 april 2014 
KeurmeesterMw. Gilliland (IE)
BOBXiao-Xing Oelan Oede
BOSgeen
Zizhan Miron's Dezorateef jeugdabsent
Zizhan Miron's Onyxteef tussen1U, res CAC
Xiao-Xing Oelan Oedeteef kampioen1U, CAC

ShowGoes, 19 april 2014 
KeurmeesterDhr. Meijerink
BOBgeen
BOSgeen
Zizhan Miron's Dezorateef jeugdabsent
Zizhan Miron's Onyxteef tussen1 ZG

ShowUtrecht, 6 april 2014 
KeurmeesterMw. E. Upmeijer
BOBJanus Kwei-Jang
BOSFlameborough Sanval Bedouina
Viking v.h. Bossche Frontreuen babyklasseabsent
Fai-Yen's Alcazarreuen puppyklasse1 VB, beste pup
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreuen jeugdklasse1 U
Maruso's Twinkle Blue Starreuen tussenklasse1 U
Aybo Fjurdy vom Beketalreuen open klasse1 ZG
Maruso's Night Shadereuen kampioensklasse2 U, resCAC, resCACIB
Janus Kwei-Jangreuen kampioensklasse1 U, CAC, CACIB
Little Miss Sunshine van Tjedateven babyklasse1 VB, beste baby
Bonny Beer v.d. Ackerdijkse Polderteven babyklasse2 VB
Flameborough Sanval Bedouinateven jeugdklasse1 U, CAC
Xquisitcolinas Imperialese Blackjeans de Lasteven tussenklasse1 U, resCAC, CACIB
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescantteven open klasse1 U

ShowHazerswoude, 23 maart 2014 
KeurmeesterMw. J. Dekker
BOBFlameborough Sanval Bedouina
BOSUwe Ultimo van het Bossche Front
Fai-Yen's Alcazarreuen puppyklasse1 VB, beste pup
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreuen jeugdklasse1 U, CAC
Incipit Orrynoorreuen open klasse1 ZG
Wichertsje v.h. Bossche Frontteven babyklasse1 VB, beste baby
Zizhan Miron's Dezorateven puppyklasse1 B
Flameborough Sanval Bedouinateven jeugdklasse1 U, CAC, 3e rasgroep 5
Zizhan Miron's Onyxteven open klasse1 ZG
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescantteven open klasse2 ZG
Xiao-Xing Oelan Oedeteven kampioensklasse1 U, resCAC, CACIB
Ploon v.h. Bossche Frontteven kampioensklasse2 U

ShowGroningen, 1 maart 2014 
KeurmeesterDhr. G. Schäfer
BOBXiao-Xing Oelan Oede
BOSGrazioso's Noble Faxe Zu'tzungle
Fai-Yen's Alcazarreuen puppyklasse1 VB
Stagebo's Count Downreuen jeugdklasse2 ZG
Stagebo's Counterstrikereuen jeugdklassegediskwalificeerd
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreuen jeugdklasse1 U, resCAC
Hary-Ming Snowstar-Knutreuen open klasse1 U, resCACIB
I-Maska Wang Wang Zhu von Mien-Shanreuen open klasse2 U
Incipit Orrynoorreuen open klasse3 U
Grazioso's Noble Faxe Zu'tzunglereuen kampioensklasse1 U, CAC, CACIB
Fai-Yen's Anastaciateven puppyklasse1 VB, beste pup, 2e best pup in show
Flameborough Sanval Bedouinateven jeugdklasse1 U
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescantteven open klasse1 U
Xiao-Xing Oelan Oedeteven kampioensklasse1 U, CACIB, CAC, BOB
Ploon v.h. Bossche Frontteven kampioensklasse3 U
Grazioso's Nice Pepsi Zu'tzungleteven kampioensklasse2 U, resCAC, resCACIB

ShowEindhoven, 7 februari 2014 
BOBBagatur Brannik from Realnature
BOSLiusu Bei Bonchi
Justin for Liu-Su Style of Maryreu jeugd1 U
Uwe Ultimo v.h. Bossche Frontreu jeugd2 ZG
Uwals Vom Leng-Chi-Loureu jeugdG
Boyco of the Royal Clubreu tussen1 ZG
Incipit Orrynoorreu open2 U, resCAC, res CACIB
Bagatur Brannik from Realnaturereu open1 U, CAC, CACIB
Flameborough Sanval Bedouinateven jeugd1 U, resCAC
Liusu Bei Beautiteven jeugdN.T.B.
Urmel vom Leng-Chi-Louteven jeugdM
Liusu Bei Bonchiteven tussenklasse1U, CAC, CACIB
Teuntje Tjalina v.h. Bossche Frontteven tussenklasse2 ZG
Xiao-Xing Oelan Oedeteven kampioensklasse1 U, resCACIB